Můj otec náhle zemřel. Dostal legionellu a nereagoval na antibiotika. Smrt nastala během pár dnů, kdy jsme několikrát denně mluvili s lékaři, kteří zkoušeli všechno možné. Já jsem v invalidním důchodu 3.stupně, ale důchod mi ještě nebyl vyplacen. Přání otce bylo pohřbít do rodinné hrobky. I když mi rodina slíbila finanční pomoc, tak se tak nestalo. Jeho urna teď stojí v pohřební službě a mě chybí peníze na doplacení jeho kremace. 6 000 Kč jsem uhradil, zbývá 8 500 Kč je to pro mě likvidační.








