Mé jméno je Drahomíra Šťastná a chováme s přítelem dva králíčky – Tatranku (4 roky) a Jegříka (6 let). Jsou to naši parťáci, kteří jsou na nás samozřejmě, jako jiné zvířátka, závislí. Oba měli v životě smůlu a onemocněli zánětem středního ucha, který se bohužel jako u lidí neléčí jen výplachem, ale operací, která je včetně všeho velmi nákladná. Tatranka už má to nejhorší za sebou, za to Jegříka to teď vše čeká. V této chvíli se snažíme jeho stav stabilizovat, denně ho dokrmujeme a podáváme mu léky, aby mohl co nejdříve na operaci.











