28. 4. 2025 0:06
Moji milí přispěvatelé,
knížka je na světě a brzy bude na cestě k těm, kdo si ji objednali. Mám radost, že hodně předání bude osobních, že se setkáme a budu Vám moci poděkovat. Doufám, že se Vám knížka bude líbit a těším se na Vaše názory.
Pro ty, kdo mají blízko do Chebu, bude nejlepší příležitost k převzetí kolem zahájení mé výstavy v chebské galerii G4 v pátek 16. května v 18 hodin. Ale přijďte o hodinu dřív, to bude zahajovat moc zajímavou výstavu Negativy z popelnice Martin Wágner.
V Praze zatím nemám nějaký křest nebo jinou akci naplánovanou, ale něco určitě bude. Příležitost k předání bude na tradičních setkáních zájemců o fotografii, ale můžeme si domluvit také individuální schůzku. Budu rád, když se mi ozvete na mail czfoto@czfoto.cz nebo na telefon 603 427 885.
Knížky, u nichž je objednáno zaslání, budu odesílat poštou nebo Zásilkovnou. Osobně mám raději Zásilkovnu, tam bych ale potřeboval upřesnit doručovací údaje. V odůvodněných případech se příjemcům ozvu.
A kdybyste měli pocit, že na vás zapomínám, případně mi chtěli sdělit cokoliv jiného, určitě se ozvěte na výše uvedené kontakty.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za podporu a jsem rád, že se to podařilo.
Luboš Stiburek