Sbírka je pro mého snoubence a taky pro mě Máme auto jako zdravotní pomůcku, nyní máme auto pojízdné,ale je rozbitý posilovač řízení. Z našich důchodů nemáme na opravu a auto musíme mít ještě 3 roky .S autem jezdíme,ale strašně špatně se řídí.Auto potřebujeme na cesty k lékařům a pro lepší mobilitu.Léčím se s cystou na mozku, blokádou krčních tepen a Cluster Headache (ukrutné bolesti levé poloviny hlavy). Jsou nutné infuze,kyslík a léky.Ještě mě čeká CT.Oba jsme v důchodu, já v prvním stupni ID a snoubenec ve třetím stupni ID, do práce nesmím. Já mám dvě děti 17 a 13 let a snoubenec 18 a 15 let. Dále potřebujeme nový invalidní vozík a pojízdnou plošinu na schody. Na plošině je spoluúčast žadatele prý 10%.Moc děkujeme za vaši pomoc.










