Ahoj,
jmenuji se Eliášek, mám dvě mladší ségry Emičku (5 let) a Madlenku (3 měsíce). V mých 2 letech si rodiče všimli že mám horší rovnováhu a do schodů mi to tolik nešlape :) . Začali tedy se mnou objíždět spoustu lekářu a ti po čase zjistili že mám vzácné nervosvalové onemocnění zvané GAN (neuropatie). Tato nemoc způsobuje že mě mé nožičky tolik neposlouchají a proto sebou na výlety musíme brát hned dva kočáry: jeden pro mou malou sestřičku a jeden pro mě. Sám toho bohužel bez přidržení chodítka moc neujdu…
S touto mou nemocí ale statečně bojuji. Rodiče mě vozí na pravidelné rehabilitace, v létě si zajedeme na koníky (hypoterapie), nosím skvělý kompresní obleček a na noc korzet… Věřím že tohle všechno mi pomůže se dostávat do lepší a lepší kondice :)











