Jsme Mountain Sisters, ženský cyklistický klub z Prahy, a dostal se k nám tenhle projekt, který nás nadchnul. I pro nás je kolo a cyklistika o radosti, o svobodě, o společném zážitku, o objevování, o sebepřekonávání a rády bychom naší lásku ke kolu předaly i těm mladším a menším.
Vyzýváme proto všechny cyklistky a cyklisty, kluby, obchody, servisy i fanoušky cyklistiky – pojďte s námi do toho a přihoďte nějakou kačku, ať to není jen jedno kolo, ale alespoň tři, které udělají třikrát tolik radosti!
Pokud máte možnost nabídnout kola za nákupku, či dokonce darovat, spojte se prosím, přímo s Pavlem nebo Andreou z Kola dětem.
Děkujeme ♥️









