16 samic a 13 samců, to je 29 kočiček, které zanechala jejich majitelka v péči jiné hodné paní. Nutno podotknout, že paní ty kočky v péči nechtěla. Pouze poskytla kočkám azyl na dobu 14 dnů, než si majitelka vyřeší své problémy s bydlením. S 29 kočičkami majitelka bydlela v garsonce v bytovém domě. No, jak to tam asi muselo vypadat, si snad nikdo z nás nechce ani představit a vůbec se není čemu divit, že majitelka byla nucena se z bytu vystěhovat. Dne 15. 7. 2022 si měla majitelka všechny kočičky od paní odvézt. Ovšem místo odvozu přestala majitelka komunikovat. Následně bylo zjištěno, že majitelka lhala snad ve všem, co paní řekla. Podle původních informací majitelky měly být téměř všechny kočičky kastrované, ovšem z 13 samců je kastrován jen jeden a z dalších průběžných informací majitelky vyplývá, že z 16 samic jsou kastrovány jen 4. Proto se také v celkovém počtu jedná o 29 kočiček, neboť se u majitelky samozřejmě množily. Kočičkám bude paní hledat nové domovy, bylo by ovšem nejlepší, aby do nových domovů odešly všechny kastrovány, což sebou samozřejmě nese nemalou finanční náročnost.











