Ahoj, jmenuji se Barborka, je mi 7 roků. Navštěvuji prvním rokem speciální školu, ke škole jiné dny docházím do dětského stacionáře. Pohyb nezvládám, nesedím sama, nelezu, nechodím. Proto je velmi důležité správné polohovaní, ať v sedě, či leže. Mentálně jsem na úrovni hodně mladého batolecího věku, dokáži krásně komunikovat mimikou obličeje, základními slabiky, umím na obrázku rozpoznávat obličeje, barvy, vyjádřit některé potřeby.










