Jmenuji se Adámek Masopust je mi 9let a chodím do SPC do 2 třídy. Žiji s mamkou a mým bráchou Kubou a s nevlastním taťkou. Od necelého roka jsme byl neustále po nemocnicích, kde mi byla zjištěna epilepsie a po ní přišlo i několik ne moc dobrých diagnóz. Jako je těžká mentální retardace, hypotonie a jako poslední vzácné genetické onemocnění. Ale i přes nepřízeň osudu musím říct že jsem velice veselí a mám rád život.












