Projekt ukončen:

Knihy živé inspirace

Vybráno 0 Kč 2 799 Kč
1 111 222 Kč
 -
2 přispěvatelé
Celkem se zapojilo
1 400 Kč
Průměrná výše příspěvku
2 022 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Knihy živé inspirace

Zakladatel
Zdeněk Holada
Datum přidání
12. 12. 2022

Představení projektu

Jsem člověk s otevřeným srdcem, který žije nezištnost, lehkost bytí, celistvost a celý život tvoří z prostoru srdce, které neřídí mysl a programy. Jsem svobodný a to mi umožnilo procházet všemi branami hmoty, systému, života a celý život dávat, inspirovat, podporovat druhé a jejich tvořivost a rozvíjet potenciál člověka. Tyto knihy jsou odpovědmi na otázky pro každého. Jsou inspirací a podporou pro lidi, co neví jak dál, co by chtěli žít skutečný život, sami sebe, v plnosti a svobodě, rovnosti, hojnosti a spolutvořit skutečně mír na zemi, blahem být a v harmonii se povznášet. Jsem změnou, žiji změnu. Cítím a tvořím živé a věčné, na všech úrovních. Vše jsem sebou prošel, prožil, vše je skutečné. Ekonomika, školství, děti, zdravotnictví, právo, zákony, volná energie, skutečná spolupráce, zdraví, život, pyramida, kruh, vědomí, láska, pravda, rovnost bytí. Sjednocení. Kdokoliv se skutečně zeptá z ochoty naslouchat a zajímat se o sebe, o podstatu, tak může dostat odpověď. Neměním druhé, nezasahuji, vytvářím otevřený bezpečný láskou naplněný jasný prostor, sázím život, otevírám potenciál, možnost. Jsme tu spolu a vše co jsem prošel nasloucháním, ochotou, zájmem, pozorováním, cítěním bez osobního zájmu, je vetknuto v knihách, které přináším. 17 titulů vydaných v jednom roce, zápis do knihy rekordů, otevřená živá lidská autorská čtení po všech městech.

Kdo za projektem stojí?

Já, jako obyčejný narovnaný otevřený člověk, který vytváří změnu a je plně zodpovědný za život na zemi. Co cítím, říkám, konám, myslím, vyzařuji, je propojené, neoddělené, v souladu. Nemám žádné postranní úmysly. Tedy prožitý život jednoho člověka, který ukazuje, co vše se dá v životě změnit, zvládnout. Nečekám na vnější změnu. Nevymlouvám se na druhé. Žiji to. Zdeněk Holada. Muž. Jsem před celým světem nahý.

Na co vybrané peníze použijeme?

Na vydání všech 17 ti titulů knih, na autorská čtení a zápis do knihy rekordů a z toho následně plynoucí hojnost opět dál pro podporu druhých a jejich darů. Výstavba svobodných soběstačných vesniček pro lidi s ochotou tvořit harmonii a mír na zemi. Rozvoj potenciálu všech, aby každý žil sebe, v naplnění. Pro spojování lidí a inspiraci, oživení, pro lehkost bytí na Zemi. Lidé v lásce spolu. Rozvoj ryzí lidskosti.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
777 Kč  •  27. 1. 2023 14:37
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 022 Kč  •  31. 12. 2022 19:49

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu