Kniha NEKLIDNÁ RŮŽE – příběh neobyčejné ženy, se kterou znovu zatoužíte žít naplno

Milník 1/3

S touto částkou nám pomůžete uhradit náklady na redakční práce, sazbu, korekci, grafické zpracování knihy a webové stránky.

Vybráno 0 Kč 75 277 Kč
134 520 Kč
20 dnů
do ukončení

Milník 2/3

Právě jste dokázaly poslat rukopis do tiskárny a můžete se začít těšit na vaší knihu! Zvládneme i její propagaci?

Vybráno 0 Kč 75 277 Kč
275 950 Kč
20 dnů
do ukončení

Milník 3/3

Jste neuvěřitelní! S tímto milníkem se začínají připravovat reklamní spoty společně s propagačním materiálem. Ohromné díky všem!

Vybráno 0 Kč 75 277 Kč
335 950 Kč
20 dnů
do ukončení
Zakladatel
Monika Řádová
Datum přidání
27. 5. 2024
Poslední aktualita

21. 6. 2024 11:13

🎨 Nová odměna je tady! 🎨

Milí přátelé a podporovatelé 🫶!

Pro podporu předprodeje mé knihy vznikla zarámovaná grafika od samotného uměleckého mága🪄, Miloše J. Kohouta. Ano, čtete správně – ten Miloš J. Kohout, jehož díla visí v zahraničních galeriích 🖼️, i u slavných osobností za oceánem 🏝a pravděpodobně i v obýváku vaší tety Marie 👱‍♀️ (k jeho skromnosti podotknu, že získal řadu ocenění i jako režisér 🎥).

Limitovaná sběratelská edice o rozměrech 50×70 s letopočtem 2024, signovaná, s pořadovým číslem, včetně jednoho výtisku knihy s věnováním a poskytnutá pouze pro předprodej knihy Neklidná růže. Možnost osobního předání v Praze.

💖 Děkujeme za vaši podporu!

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení knihy

Pár slov od patrona:

Za svůj umělecký život jsem potkal mnoho talentů, ale při setkání s Monikou jsem okamžitě zpozorněl. Když jsem si před více než rokem přečetl její povídky, věděl jsem, že chci stát u zrodu její knihy. Pokud Moniku neznáte, máte dojem, že je plná pozitivní energie a nic jí neschází. Tou odvrácenou tváří, kterou nemáte možnost vidět, je její vážná nemoc – Systémový Lupus, se kterou statečně bojuje již devět let. I přesto se jí do knihy podařil vtisknout její typický životní nadhled. Její bravurní vyprávění příběhů vás přenese do světa fantazie a společně s jejím neodmyslitelným humorem zatoužíte opětovně žít.

Miloš J. Kohout

Anotace:

Hlavní hrdinka Evelína je vyzrálá žena, která má tělo třicítky, duši dvacítky a ztřeštěnost patnáctky. Po přečtení několika stránek si ji doslova zamilujete a budete chtít být jako ona! Její příběhy jsou jako divoká řeka, která vás unese do světa fantazie a poplujete s ní po proudu plném humoru, nikdy nekončících trapasů, spletitých partnerských vztahů, nevěry, smyslných myšlenek, tajemna a nečekaných zvratů. Znáte to, žena v letech hledá lásku… Ale Evelína je jiná, není ordinérní, nudná ani podobná ženám v krizi středního věku. Je doslova magnetem na trapné situace.

Co o knize řekli?

„Humor je největším požehnáním lidstva.“ Mark Twain
Evelína, hlavní hrdinka povídkového cyklu, nemá lehký život, je rozvedená, vychovává dceru, ale stále touží po tom potkat muže, s nímž bude souznít. Po všech zklamáních s muži by se jeden uzoufal, ne tak Evelína – s nadhledem sobě vlastním si umí udělat legraci i sama ze sebe. Kniha je velmi čtivá, vtipná a u začínajícího autora po všech stránkách nevídaná!“

(redaktorka Vendula Perglerová)

„Autorka napsala naprosto strhující knihu povídek, která každou čtenářku pohltí. Příběhy jsou plné vtipných situací, smyslnosti a humoru, ale také přinášejí vhled do života zralé ženy, která se nebojí experimentovat a hodlá si užívat každého dne, jako by byl její poslední. Evelína je Evelína. Je jiná a to se mi na ní líbí. Tato kniha je napsaná tak hravě, že vám při jejím čtení potečou po tvářích slzy smíchu, protože Evelíniny vtipné monology jsou prostě geniální. Autorce se podařilo ponouknout mou fantazii. Nepopisuje vše do detailů, jen nahazuje udičku a tím se fantazie čtenářek rozletí do závratných výšin. Navíc je kniha nápaditá a originální. Opravdu jsem si čtení neskutečně užívala.“

(betačtenářka Jana Osičková)

Citace z knihy:

O knize | Neklidnaruze.cz

Podpořte naše stránky na Facebooku:

(4) Facebook

Monika J. Čapková (@kniha_neklidna_ruze) • Fotky a videa na Instagramu

Velké poděkování patří skupině Monkey Business, která autorce poskytla svou hudbu a podpořila tak její první krok do úspěšného světa literatury. 

Kdo za projektem stojí?

Můj životní příběh.

Slýchávám o sobě, že jsem ‚jiná‘, tak se nedivte, že je taková i Evelína. Nikdy jsem nešla s davem, ale naopak proti němu a s úsměvem ráda vzpomínám na slova své třídní učitelky ze základky, když se rozhodovalo o mém budoucím povolání. Bylo to těsně před revolucí. Spínala přede mnou své útlé ruce a prosila mě, abych se zapojila alespoň do nějaké školní aktivity, díky které by vrchnost mohla nade mnou přivřít oči. V té době nebylo lehké dostat se na střední školu a já na ni jít chtěla. Silně mnou zmítalo rebelství, ale z lásky k ní jsem jí vyhověla a přihlásila se do uměleckého kroužku. Venku svítilo sluníčko, pučely stromy a v domově důchodců jsme oblečené do místních krojů vítaly příchod jara.

Po roce vrchnost odvála revoluce a já se s vervou vrhla na studium ekonomie, které mi začalo narušovat porevoluční dění okolo mě. Zcela svobodně se nám nabízely možnosti, které jsme do té doby neznali, a jejich chuť byla přímo lahodná! Už jsme nemuseli sbírat plechovky, které řidiči zahraničních kamionů vyhazovali z okýnka, a vystavovat si je na poličkách. Ani jsme už nemuseli po světě cestovat prstem po mapě. Ty možnosti mě natolik omámily, že mé rebelství nabralo nový směr. Odmaturovala jsem s odřenýma ušima, bráchovi vrátila ošoupanou igelitku Marlboro a o pár let později jsem oblečená v tričku s obrázkem sochy Svobody odletěla za oceán.

Nejvíc mě naučil život. Netvrdím, že jsem nikdy nefňukala, neposmrkala dvě balení kapesníků a neměla chuť skočit z mostu. Dělala jsem to, tedy krom toho skoku, ale ten úspěšně nahradily životní rány mého osudu. Klidně jsem v té době mohla stát v ringu s Mikem Tysonem, protože bych dopadla úplně stejně. Ještě v mladém věku mě dostihla smrt maminky, která podlehla nemoci ve svých padesáti letech, a předala mi její štafetový kolík. Rok po mé diagnóze vyfasoval taťka rakovinu s infarktem a o pár let později přišel ne moc příjemný krach mého dvacetiletého manželství. Poslední v řadě je ztráta zaměstnání z důvodu mého zhoršujícího se zdravotního stavu.

Naštěstí mám úžasnou a zdravou dcerku Elišku, která je úspěšnou hráčkou házené a čtvrtým rokem reprezentuje naši vlast. Být nemocnou samoživitelkou není snadné, ale s mým věčným optimismem se to zvládnout dá. Jediné, na co jsem v současné době krátká, je zaplacení nákladu spojeného s vydáním mé knihy. Ale pozitivní na tom všem je, že se kniha setkala s velkým ohlasem, a to mi dává sílu, abych tu nelehkou cestu vydržela. Je totiž jednou z těch lepších pracovních možností, která by mi usnadnila budoucnost.

A protože trable má dnes mnoho lidí, rozhodla jsem se, že 10 % z prodeje svých knih (i těch budoucích) budu věnovat zdravotním institucím, počínaje touto sbírkou. Ráda bych podpořila Nemocnici Motol, konkrétně léčbu dětských onemocnění, kam jsem v ‚dobrých časech‘ také přispívala. Mému synovci tam zachránili dcerku, která se narodila s rozštěpem břicha, i přes to, že šance na její vyléčení byla mizivá.

Děkuji!

Na co vybrané peníze použijeme?

Nejlepší forma podpory každého spisovatele je koupě jeho knihy, se kterou také podpoříte vybraný dobročinný projekt ve výši 10 % z její prodejní ceny.

Vybrané peníze použiji na zaplacení nákladů spojených s tvorbou knihy pro kterou byl použit kvalitní papír Holmen Book Cream a obsahuje 304 stran. Distribuce knihy začne koncem srpna.

 • betačtenář                              Jana Osičková
 • redakční práce                       Mgr. Vendula Perglerová
 • práce grafika                           Miloš J. Kohout
 • sazba                                        Magda Kadlecová
 • korekce                                    Mgr. Vendula Perglerová
 • webové stránky                     Radka Stegurová / Miloš J. Kohout
 • marketingový stratég          Radka Stegurová                
 • tisk                                            GRASPO CZ, a. s.   
 • reklamní spoty                       Miloš J. Kohout
 • propagační materiál             ACRODESIGN Michal Kohout

Z celkové částky prodaných knih na Donio.cz (i v rámci následného prodeje) se odvede 10 % pro Nemocnici Motol, a to konkrétně na dětskou onkologii.

Vše, co se vybere nad cílovou částku, použiji pro Revmatologický ústav na výzkum autoimunitních onemocnění, které v naší zemi ročně postihuje až 10 tisíc obyvatel. Případně na výrobu audioknihy, která zpříjemní chvilky i handicapovaným lidem.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

21. 6. 2024 11:13

🎨 Nová odměna je tady! 🎨

Milí přátelé a podporovatelé 🫶!

Pro podporu předprodeje mé knihy vznikla zarámovaná grafika od samotného uměleckého mága🪄, Miloše J. Kohouta. Ano, čtete správně – ten Miloš J. Kohout, jehož díla visí v zahraničních galeriích 🖼️, i u slavných osobností za oceánem 🏝a pravděpodobně i v obýváku vaší tety Marie 👱‍♀️ (k jeho skromnosti podotknu, že získal řadu ocenění i jako režisér 🎥).

Limitovaná sběratelská edice o rozměrech 50×70 s letopočtem 2024, signovaná, s pořadovým číslem, včetně jednoho výtisku knihy s věnováním a poskytnutá pouze pro předprodej knihy Neklidná růže. Možnost osobního předání v Praze.

💖 Děkujeme za vaši podporu!

11. 6. 2024 15:35

Někdy může být i malý risk odměněn objevením něčeho výjimečného!

Stále ještě váháte s koupí knihy od začínající spisovatelky? 

Doufáme, že vaše váhání prolomíme s novou odměnou.

Objevte magický svět „Neklidné růže“, nové knihy, která vás okouzlí od první stránky a nechte se vtáhnout do příběhu plného napětí, lásky a tajemství. 

 • Každý nákup je povzbuzením a motivací pro další psaní.
 • Dejte knize šanci a objevte příběh, který vás může překvapit a nadchnout.
 • Rozšiřte si obzory a objevte nové perspektivy.
 • Buďte mezi prvními, kteří si knihu přečtou.
 • Sledujte a podpořte autorku na sociálních sítích.
 • Využijte možnost přečíst si ukázky z knihy.
 • Zakoupením knihy podpoříte dětskou onkologii
Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Přispěvatel, který je pro každou dobrost
382 Kč  •  20. 6. 2024 7:39
Dobrosrdečný přispěvatel
4 999 Kč  •  19. 6. 2024 21:54
Štědrý přispěvatel
382 Kč  •  15. 6. 2024 15:31
Milý přispěvatel
382 Kč  •  15. 6. 2024 15:30
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
382 Kč  •  15. 6. 2024 15:30
Milý přispěvatel
382 Kč  •  15. 6. 2024 15:30
Dobrosrdečný přispěvatel
382 Kč  •  15. 6. 2024 15:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
382 Kč  •  15. 6. 2024 15:27
Dáša H.
549 Kč  •  11. 6. 2024 19:29
Dobrý den, Moni
Milý přispěvatel
382 Kč  •  11. 6. 2024 18:54
Dobrosrdečný přispěvatel
1 199 Kč  •  9. 6. 2024 12:37
Milý přispěvatel
800 Kč  •  5. 6. 2024 10:20
Štědrý přispěvatel
4 000 Kč  •  5. 6. 2024 10:07
Milý přispěvatel
450 Kč  •  5. 6. 2024 10:05
Štědrý přispěvatel
4 750 Kč  •  5. 6. 2024 10:01
Velkorysý přispěvatel
549 Kč  •  2. 6. 2024 10:01
Dobrosrdečný přispěvatel
2 999 Kč  •  1. 6. 2024 18:47
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  30. 5. 2024 14:55
Ladislava Š.
1 000 Kč  •  29. 5. 2024 20:11
Přeji mnoho spokojených čtenářů!
Petr A.
500 Kč  •  28. 5. 2024 20:27
Teď jsi ty můj vzor;-)
Štědrý přispěvatel
549 Kč  •  28. 5. 2024 13:12

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Kniha s 10 % slevou
Přispějte 382 Kč a více

Kniha s 10 % slevou

Zbývá 42/50

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy. 

Zvolte si sami své výdejní místo: Výdejní místa Pickup | DPD

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10% poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna Zbývá 42/50
 • kniha
 • doprava zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha + zarámovaná grafika od výtvarníka Miloše J. Kohouta
Přispějte 2 500 Kč a více

Kniha + zarámovaná grafika od výtvarníka Miloše J. Kohouta

Zbývá 20/20

Pro podporu předprodeje mé knihy vznikla zarámovaná grafika od samotného uměleckého mága🪄, Miloše J. Kohouta. Ano, čtete správně – ten Miloš J. Kohout, jehož díla visí v zahraničních galeriích 🖼️, i u slavných osobností za oceánem 🏝a pravděpodobně i v obýváku vaší tety Marie 👱‍♀️ (k jeho skromnosti podotknu, že získal řadu ocenění i jako režisér 🎥).

Limitovaná sběratelská edice o rozměrech 50×70 s letopočtem 2024, signovaná, s pořadovým číslem, včetně jednoho výtisku knihy s věnováním a poskytnutá pouze pro předprodej knihy Neklidná růže. Možnost osobního předání v Praze.

Odměna Zbývá 20/20
 • zarámovaná grafika
 • kniha s věnováním
 • možnost osobního předání v Praze
Pomozte růži kvést
Přispějte 100 Kč a více

Pomozte růži kvést

Každá pomoc v jakékoliv výši se počítá. S vaším příspěvkem kniha získá své barvité kontury a narostou jí křídla pro snazší let ve světě propagace. 

Odměna

Dobrý pocit.

Kniha
Přispějte 449 Kč a více

Kniha

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy. 

Zvolte si sami své výdejní místo: Výdejní místa Pickup | DPD

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10% poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha s podpisem
Přispějte 499 Kč a více

Kniha s podpisem

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže s podpisem autorky včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo: Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha s podpisem autorky
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha s věnováním
Přispějte 549 Kč a více

Kniha s věnováním

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže s osobním věnováním autorky včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha s osobním věnováním autorky
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha + taška s potiskem
Přispějte 649 Kč a více

Kniha + taška s potiskem

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže společně s taškou s originálním grafickým potiskem dle návrhu výtvarníka Miloše J. Kohouta včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha
 • taška s originálním grafickým potiskem
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Dárek pro tebe a tvé blízké v podobě tří výtisků s podpisem
Přispějte 1 199 Kč a více

Dárek pro tebe a tvé blízké v podobě tří výtisků s podpisem

Udělejte radost sobě a svým blízkým za zvýhodněnou cenu tří výtisků knihy Neklidná růže včetně podpisu od autorky a dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • 3× kniha s podpisem autorky
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Osobní předání knihy u kávy s autorkou
Přispějte 2 999 Kč a více

Osobní předání knihy u kávy s autorkou

Zbývá 2/5

Zaujal vás můj životní příběh okořeněný napsáním knihy? Odpovím vám na vaše otázky bez cenzury u společné kávy na mé náklady s osobním předáním jednoho výtisku knihy Neklidná růže v Praze.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín kávy dle dohody od 1. 9. 2024.

Odměna Zbývá 2/5
 • kniha
 • úsměv
 • káva zdarma
 • podpora dětské onkologie
Sponzorský dar
Přispějte 4 999 Kč a více

Sponzorský dar

Vážím si každého sponzorského daru v jakékoliv výši, díky kterému budu moci uhradit vícenáklady spojené s propagací knihy, případně mi umožní vydat audioknihu či poskytnout symbolický honorář těm, kteří do projektu vstoupili v rámci sponzoringu a věnovali mu bezpočet hodin ze svého soukromého času. 

Odměna

Dobrý pocit z podpory mého projektu, kterému fandíte.

Pozvání na křest s osobním předáním knihy
Přispějte 7 999 Kč a více

Pozvání na křest s osobním předáním knihy

Zbývá 3/3

Pozvání na křest pro dvě osoby s osobním předáním jednoho výtisku knihy Neklidná růže. V rámci křtu bude možnost prohlédnout si vernisáž výtvarníka Miloše J. Kohouta, uzobnout něco s degustačního rautu se sklínkou dobrého moku a poslechnout živý hudební doprovod. 

Odměna Zbývá 3/3
 • osobní předání knihy
 • pozvánka pro dvě osoby
 • mls a pamls
 • výstava
 • hudební doprovod
 • dobrá nálada
Fotografie na plátně od výtvarníka a fotografa Miloše J. Kohouta
Přispějte 20 000 Kč a více

Fotografie na plátně od výtvarníka a fotografa Miloše J. Kohouta

Zbývá 13/14

V naší sbírce teď můžete získat fotografii na plátně od samotného uměleckého mága, Miloše J. Kohouta. Ano, čtete správně – ten Miloš J. Kohout, jehož díla visí v zahraničních galeriích, i u slavných osobností za oceánem a pravděpodobně i v obýváku vaší tety Marie (k jeho skromnosti podotknu, že získal řadu ocenění i jako režisér 🎥).

Limitovaná edice patnácti fotografií o rozměrech 115×77 na plátně s letopočtem 2014, signované a s pořadovým číslem. Poskytnutá pouze pro předprodej knihy Neklidná růže.

 • ruční práce
 • dřevěné klínové rámy
 • tisk na strukturované plátno
 • potištěné hrany – cca 3 cm ze všech stran fotky 
 • voděodolnost, otěruodolnost, vlhkuodolnost, stálost
Odměna Zbývá 13/14
 • fotografie na plátně
 • jeden výtisk knihy Neklidná růže s podpisem a věnováním od autorky

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Kniha s 10 % slevou
Přispějte 382 Kč a více

Kniha s 10 % slevou

Zbývá 42/50

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy. 

Zvolte si sami své výdejní místo: Výdejní místa Pickup | DPD

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10% poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna Zbývá 42/50
 • kniha
 • doprava zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha + zarámovaná grafika od výtvarníka Miloše J. Kohouta
Přispějte 2 500 Kč a více

Kniha + zarámovaná grafika od výtvarníka Miloše J. Kohouta

Zbývá 20/20

Pro podporu předprodeje mé knihy vznikla zarámovaná grafika od samotného uměleckého mága🪄, Miloše J. Kohouta. Ano, čtete správně – ten Miloš J. Kohout, jehož díla visí v zahraničních galeriích 🖼️, i u slavných osobností za oceánem 🏝a pravděpodobně i v obýváku vaší tety Marie 👱‍♀️ (k jeho skromnosti podotknu, že získal řadu ocenění i jako režisér 🎥).

Limitovaná sběratelská edice o rozměrech 50×70 s letopočtem 2024, signovaná, s pořadovým číslem, včetně jednoho výtisku knihy s věnováním a poskytnutá pouze pro předprodej knihy Neklidná růže. Možnost osobního předání v Praze.

Odměna Zbývá 20/20
 • zarámovaná grafika
 • kniha s věnováním
 • možnost osobního předání v Praze
Pomozte růži kvést
Přispějte 100 Kč a více

Pomozte růži kvést

Každá pomoc v jakékoliv výši se počítá. S vaším příspěvkem kniha získá své barvité kontury a narostou jí křídla pro snazší let ve světě propagace. 

Odměna

Dobrý pocit.

Kniha
Přispějte 449 Kč a více

Kniha

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy. 

Zvolte si sami své výdejní místo: Výdejní místa Pickup | DPD

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10% poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha s podpisem
Přispějte 499 Kč a více

Kniha s podpisem

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže s podpisem autorky včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo: Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha s podpisem autorky
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha s věnováním
Přispějte 549 Kč a více

Kniha s věnováním

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže s osobním věnováním autorky včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha s osobním věnováním autorky
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Kniha + taška s potiskem
Přispějte 649 Kč a více

Kniha + taška s potiskem

Jeden čerstvě vydaný výtisk knihy Neklidná růže společně s taškou s originálním grafickým potiskem dle návrhu výtvarníka Miloše J. Kohouta včetně dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • kniha
 • taška s originálním grafickým potiskem
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Dárek pro tebe a tvé blízké v podobě tří výtisků s podpisem
Přispějte 1 199 Kč a více

Dárek pro tebe a tvé blízké v podobě tří výtisků s podpisem

Udělejte radost sobě a svým blízkým za zvýhodněnou cenu tří výtisků knihy Neklidná růže včetně podpisu od autorky a dopravy zdarma, která potrvá jen po dobu předprodeje knihy.

Zvolte si sami své výdejní místo Výdejní místa Pickup | DPD 

které mi prosím uveďte jako místo doručení.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín dodání knihy do 15. 9. 2024.

Odměna
 • 3× kniha s podpisem autorky
 • poštovné zdarma
 • podpora dětské onkologie
Osobní předání knihy u kávy s autorkou
Přispějte 2 999 Kč a více

Osobní předání knihy u kávy s autorkou

Zbývá 2/5

Zaujal vás můj životní příběh okořeněný napsáním knihy? Odpovím vám na vaše otázky bez cenzury u společné kávy na mé náklady s osobním předáním jednoho výtisku knihy Neklidná růže v Praze.

10 % poputuje na dětskou onkologii v Motole.

Termín kávy dle dohody od 1. 9. 2024.

Odměna Zbývá 2/5
 • kniha
 • úsměv
 • káva zdarma
 • podpora dětské onkologie
Sponzorský dar
Přispějte 4 999 Kč a více

Sponzorský dar

Vážím si každého sponzorského daru v jakékoliv výši, díky kterému budu moci uhradit vícenáklady spojené s propagací knihy, případně mi umožní vydat audioknihu či poskytnout symbolický honorář těm, kteří do projektu vstoupili v rámci sponzoringu a věnovali mu bezpočet hodin ze svého soukromého času. 

Odměna

Dobrý pocit z podpory mého projektu, kterému fandíte.

Pozvání na křest s osobním předáním knihy
Přispějte 7 999 Kč a více

Pozvání na křest s osobním předáním knihy

Zbývá 3/3

Pozvání na křest pro dvě osoby s osobním předáním jednoho výtisku knihy Neklidná růže. V rámci křtu bude možnost prohlédnout si vernisáž výtvarníka Miloše J. Kohouta, uzobnout něco s degustačního rautu se sklínkou dobrého moku a poslechnout živý hudební doprovod. 

Odměna Zbývá 3/3
 • osobní předání knihy
 • pozvánka pro dvě osoby
 • mls a pamls
 • výstava
 • hudební doprovod
 • dobrá nálada
Fotografie na plátně od výtvarníka a fotografa Miloše J. Kohouta
Přispějte 20 000 Kč a více

Fotografie na plátně od výtvarníka a fotografa Miloše J. Kohouta

Zbývá 13/14

V naší sbírce teď můžete získat fotografii na plátně od samotného uměleckého mága, Miloše J. Kohouta. Ano, čtete správně – ten Miloš J. Kohout, jehož díla visí v zahraničních galeriích, i u slavných osobností za oceánem a pravděpodobně i v obýváku vaší tety Marie (k jeho skromnosti podotknu, že získal řadu ocenění i jako režisér 🎥).

Limitovaná edice patnácti fotografií o rozměrech 115×77 na plátně s letopočtem 2014, signované a s pořadovým číslem. Poskytnutá pouze pro předprodej knihy Neklidná růže.

 • ruční práce
 • dřevěné klínové rámy
 • tisk na strukturované plátno
 • potištěné hrany – cca 3 cm ze všech stran fotky 
 • voděodolnost, otěruodolnost, vlhkuodolnost, stálost
Odměna Zbývá 13/14
 • fotografie na plátně
 • jeden výtisk knihy Neklidná růže s podpisem a věnováním od autorky