Ahoj, jsem Vojtěch Landa. Už řadu let se pohybuju ve světě literatury a filmu. Někdy profesně, někdy pouze ve volném čase, ale nikdy mě to nepustilo. Vydal jsem dvě knihy u malého brněnského vydavatelství Ears & Wind Records. Nyní jsem dohodnutý s nakladatelstvím Dauphin na vydání básnické sbírky. Avšak poezie není příliš výdělečná, takže je třeba trochu zažebrat. A trh už ukáže, zda svět potřebuje dalšího básníka. Já pevně doufám, že ano. Poezie totiž není nikdy dost.
O čem píšu?
Píšu ve volném verši. Mnoho básní reflektuje různá zaměstnání, která jsem za život vystřídal (učitel, produkční, grantový referent, pracovník Armády spásy atd.). Ukázky mých básní najdete zde na webu i v odkazech. Např. na webu Nedělní chvilky poezie č. 1. a Nedělní chvilky poezie č. 2.










