Lucce se stal úraz oka a má vážné komplikace. Již po třetí je momentálně na klinice v Brně a pořád přibývají další komplikace a její léčba je náročná. Má po spoustě zákrocích na hlavě oka. Prvně měla poraněné oko s hlubokou ránou, kde měla roztříštěné kůstky, vypadalo to, že se oko bude hojit, ale infekce i přes antibiotika a léčbu se rozmístila dál a znovu musela být hospitalizovaná a mít zákrok. Vypadalo to zase, že to nejhorší je za námi a byla propuštěna do domácího léčení, protože na klinice nechtěla ani žrát. Po pár dnech doma dostala vysoké teploty a udělal se jí abces na hlavě mezi očima. Po třetí jsme Lucinku vezli zase zpět na kliniku, kde je do dnes. Má za sebou další zákroky, spustil se jí i velký hnis z nozdry, dostala i zánět nosních dutin, museli se jí dělat pod anestezii proplachy a vyškrabování poškozených tkání. Dnes se k tomu přidalo druhé oko, celé ji nateklo a na dotek ho má bolestivé. Lékaři řekli, že je to hojení a léčba na hodně měsíců. Zhubla už 70kg. Trvá to už skoro 2 měsíce, kdy jsme za léčbu už uhradili okolo 100tis.a pořád je na klinice a léčba bude na dlouho. Pomozte ji, bojuje, ale její léčba a dostat se zpět do kondice bude ještě hodně náročná.











