Všechny vás moc zdravím,
Projekt, který zde zakládám, je pro mého tatínka, který se před několika týdny stal veteránským Mistrem České republiky v časovce, tudíž dostal příležitost reprezentovat na oficiálním Mistrovství světa veteránů, které se uskuteční 7.srpna 2023 ve Skotsku, pod hlavičkou UCI. Bohužel náklady na cestu jsou vysoké a tak zkouším tuto cestu, zda by se našlo pár milých jedinců, kteří by pomohli, byť jen malinkato, splnit mému tátovi sen.
Taťka se již před 4 lety dostal na Mistrovství světa v polské Poznani, kde se nám ale bohužel lepila smůla na paty, a to ve všech směrech => prasklý šroub objímky sedlové trubky, jejíž oprava proběhla pomocí lepící pásky, která však ani tak nepomohla a během závodu pomalu zajížděla, čímž ovlivnila nastavený posed výšky sedla. Dále pak chvíli před startem během rozjíždění tátovi bouchla přední galuska a tak místo soustředění se na svůj výkon musel běžet cca 1 km k autu, aby přední kolo vyměnil za rezervní. Má tak nevyřízené účty, které si vždy přál ještě jednou vyrovnat a ukázat tak světu, jak jezdí amatérští veteráni v Čechách :-)
Zde přikládám video z MS 2019












