14. 5. 2023 23:47
Ahoj :).
Chtěl bych moc poděkovat všem hodným lidem, kteří mi umožnili podstoupit operaci mé nemocné nožičky. Mám teď v noze endoprotézu a titanové destičky a díky tomu můžu zase pobíhat po parku a jsem šťastný. Obzvlášť teď na jaře je to venku paráda.
Pan doktor a sestřičky na mě byli moc hodní a i když jsem se trochu bál, nakonec jsem všechno zvládnul. Nožička se mi zahojila moc hezky a po celou dobu rekonvalescence jsem se snažil být trpělivý a poslouchal jsem své páníčky, i když jsem nechápal, proč musím být v kleci a nesmím skákat na gauč.
Ještě mě čeká operace druhé nožičky, ale to už se nebojím, teď už vím, co mě čeká. A pak už mi bude park malý… :).
Ještě jednou děkuji všem, kteří na mou operaci přispěli nebo můj příběh sdíleli dál, moc si toho vážím! <3
S láskou
Karlos
PS: koukněte se, jak krásně chodím :)
https://youtube.com/shorts/2KOMmKGeN9w
https://youtube.com/shorts/n8_w5C8Vg8w