Kapelu HoŠi založili Honza a Šimon v červnu 2009. Postupně přibyli další členové: Terka, Šíša a Vojta. Patnácté výročí nás nakoplo tak, že jsme se rozhodli zaznamenat svoji tvorbu. PRÁVĚ JSME VYDALI PRVNÍ SINGL, po kterém bude následovat další nahrávání! Kolik písní natočíme celkem, záleží také na vás. Songů máme aktuálně přes třicet a jejich texty vydáváme ve formě zpěvníku.
Co hrajeme? Poetický a matfyzácký folk z Dejvic. Originální autorská hudba klade důraz na texty a netradiční metra. Naše standardní obsazení zahrnuje zpěv, kytaru, akordeon, baskytaru, violu a klarinet; objevuje se též cajon, triangl nebo třeba nástroj imitující zvuk oceánu. V písních se odráží hospodská romantika, lidovost, kytičky, zvířátka, poučení, láska i smrt a hlavně: štiplavá naivita.
První singl v podobě tří písní je venku! Díky vám! Poslechnete si ho např. na:
Sledujte nás facebook.com/tedahosi/



























