Frank, štěně, sporťák, nejhodnější pes pod sluncem. Dnes (7. 8.) špatně šlápnul a zlomil si nohu. Deb**ní náhoda, který nezabráníš, ale zlomí ti srdce. Bohužel operace je trochu víc, než zvládneme a tím to jenom začíná… Je to velká sportovní naděje a vážně nám to podlomilo kolena a i kdybych měla jíst jen rohlíky, dáme ho do kupy 💪 a i když jsem spíš životní dříč, který si vše udělá raději sám než aby se ptal, tak pro něj se zeptám … 🥺 … nepozveš Franka na kafe? A může si z toho zaplatit operaci? Rád se za to nechá pomazlit, zajde na společné venčení, nebo focení, prostě vymyslíme, jak se odvděčit každé dobré duši 🙏 protože tenhle mlaďoch by si to zasloužil a věříme, že jedno kafe pro Franka je taky nejedno kafe, který my vždycky pošlem, když je potřeba pomoci někde jinde 💞 Děkujem všem, kteří pomáhají i lidem, který si o to normálně neříkají a přesto také občas potřebují pomoc. Takže když si jednou řeknou, stojí je to hodně sil. 🥺https://www.instagram.com/mb.cko/











