Sbírku jsem založila pro naši 10 letou dcerku Kačenku, trpící kombinovaným postižením a vyžadující naší 24 hodinovou péči. Díky pravidelným terapiím, se její zdravotní stav nezhoršuje (především skolióza) a dělá další nové pokroky.
Je to veselá holčička, která rozumí legraci a ráda se směje. Aby se Kačky zdravotní stav nezhoršoval a pomaličku se lepšil, ročně musíme sehnat pouze na terapie cca 500.000 Kč. To bez pomoci bohužel nedokážeme. Pracuje pouze manžel, já se starám o dceru, která má mimo jiné i poruchu příjmu potravy, takže jídlo a pití zabere většinu dne. Kačence se před rokem narodil bráška o kterého také pečuji, je to malý dráček, který Kačenku má moc rád a stále jí to dává najevo ❤️. Je vidět jak se i Káťa o brášku zajímá a dělá ji jeho přítomnost radost.











