Dobrý den, rád bych se Vám představil. Jmenuji se Jiří, je mi 53 let, jsem invalidní důchodce poslednich pár let jsem pracoval jako školnik .Nyni jsem v invalidnim důchodu .Mám u sebe 18 leteho syna který mi je všim ..A nutně potřebuji penize na kaukci .Protože urad nepomuze .Tak to zkouším touto cestou ..
Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Peníze bych využil na úhradu kaukce Spojené z bydlenim a pro děti o které mám zažádáno u soudu .









