Jezevčice Jenda má přechodné bydliště v Záchranné stanici pro živočichy Vlašim. Jako mládě závislé na mléce přišla o maminku. Hlad ji a společně s bratrem vyhnal z nory, kde hledali potravu. Jenže tam pro ně nebylo bezpečno. Napadl je buď toulavý pes nebo lišák a oba dva pokousal. Jendě se na rozdíl od jejího brášky podařilo uniknout a zachránit se. Sama si našla pomoc u lidí, kteří zavolali do záchranné stanice. Zranění nebyla vážná, ale pravidelné ošetřování ran a krmení mlékem bohužel způsobilo její přivyknutí na lidský kontakt. V tomto případě tomu však nešlo zabránit a proto se Jenda nemůže navrátit zpět do přírody. V záchranné stanici, ale nemůže zůstat napořád, protože potřebuje větší a vybavenější výběh, než je tu připraven pro pacienty. V paraZOO ve Vlašimi pro ni máme „stavební parcelu“ i návrh od architekta. Abychom mohli nový výběh i s doupětem postavit, potřebujeme pomoc. Jendaruj! Ať může jezevčice balit kufry.











