Ještě před nedávnem jsem byla v pořádku a nic mi nebylo. Jednoho dne jsem ale po ránu začala zvracet potravu a dokonce i vodu, nemohla jsem v sobě nic udržet. To se nikomu nelíbilo a musela jsem na veterinu zjistit, co se děje. Doktor mě vyšetřil, zavodnil mě infuzí a odebral mi krev na rozbor. Bohužel moje krevní výsledky ukázaly několikanásobné překročení povolených limitů daných látek v krvi a musela jsem ihned do Prahy na čtyři dny na hospitalizaci, kde jsem dostávala nepřetržité infuzní terapie a ukázalo se, že mi selhávají ledviny. Po čtyřech dnech jsem byla propuštěna, látky z krve mírně klesly. Poté jsem musela dojíždět na denní infuze ke svému veterináři.
V současné době jsem na konzervativní terapii a přísné ledvinové dietě a stále jezdím každý den na kontroly k veterináři. Konzervativní terapie pouze pomáhá mým ledvinám, aby lépe fungovaly a další medikamenty mám na žaludek. Bohužel tato terapie mě nevyléčí a sama nezvládám ze svého těla dostat tolik odpadních látek. Moje ledviny totiž nestíhají tolik čistit krev. Je tu však naděje, která by mi mohla přinést výborný výsledek a tím je dialýza. Tento proces by mi vyčistil krev a ulevil by tak mým ledvinám, aby mohly opět normálně fungovat. Tato metoda však vyžaduje velké testování mých ledvin před samotnou dialýzou, sérii vyšetření a poté až samotné provedení procesu čištění krve, zmíněnou dialýzu. Byla by to veliká šance, jak se opět dostat do normálního psího života a pořádně blbnout, jako dřív. Jsem velká bojovnice, nic nevzdávám, ale potřebovali bychom pomoct s tímto finančně nákladným procesem, aby mi lékaři mohli pomoci a tak Vás chceme požádat o laskavost k dosažení toho, abych mohla jít alespoň na jeden cyklus.
V roce 2021 jsem byla na operaci mastocytomu a vylízala jsem se z toho raz dva. Jak říkám, jsem velká bojovnice a já nerada něco vzdávám.
Předem Vám všem děkuji a prosím, držte mi pěsti.
