Dobý den.
Jmenuji se Amálka a jsem 3 letá kočička.Panička mě našla asi jako 7 týdenní kotě . Byla jsem uplně promrzlá , hladová a úplně apatická. Někdo mi nejspíš hodně ublížil, Byla jsem přiškrcená a měla jsem vypíchlé očíčko. Panička mě vzala na veterinu k MVDR Jířímu Kučerovi.Tam mě dali do pořádku a mohla jsem jít domu ke staršímu kocourkovi Šeldovi .Péči o očíčko jsme doma zvládali na jedničku.Po letech k nám přibyl další nalezenec Adámek, a ten ikdyž se panička snažila sebevíc přinesl domů chlamýdie.A s tím si už moje postižené očíčko nedokázalo poradit.Nastala masivní infekce a dospělo to až tak daleko,že budu potřebovat operaci a nasledně i větší pooperační léčbu.Panička do této doby zvládala všechno financovat sama , Bohužel se teď ocitla v nezávidění hodné situaci a je dlouhodobě nemocná a nezvládne moji operaci ufinancovat.
Byli by jsme moc vděčný za jakoukoliv pomoc.
Děkujeme všichni vypiplaný nalezenci. Šelda, Amálka a Adámek









