Naše organizace Posila BAM se už druhým rokem snaží finančně i věcně podporovat lidi žijící na Ukrajině v oblasti Charkova. Poslední sbírka byla zaměřena na pomoc obráncům a obránkyním bojujícím na frontě. Pořídili jsme dodávku VW Transporter T4 (4×4), kterou naše dobrovolnice Alice odvezla na Vánoce do Charkova a těsně po Novém roce ji místní dobrovolníci předali pohraničníkům, kteří brání pozice na severu Charkovské oblasti a kteří přesně takové auto potřebovali.
Další část vybraných peněz jsme utratili za ohřívací polštářky do rukavic a bot, hotová jídla v sáčcích, energetické tyčinky a léky proti chřipce a nachlazení pro vojáky.
Válka bohužel nekončí. A my chceme pomáhat dál. Přidáte se? Každý dar se počítá, každá částka má smysl.










