Milí příznivci, přátelé, po delších porodních bolestech pro vás/pro nás chystáme konečně album našeho/vašeho Tria. …brzy už půjde na porodní sál a narodí se mu cca 10–12 písniček, otec většiny je Ivo Viktorin. V triu, se třemi nástroji a zpěvem, vám chceme přinést plný a pestrý zvuk, tak už se činíme ve studiu. Nahráváme všichni společně, abychom se k vám přes nahrávku přenesli co nejautentičtěji…
Ivo Viktorin Trio existuje už pár let, chystaným albem chceme završit tuto úvodní etapu a pak hurá do puberty!
( Kromě linku na náš web v textu nás najdete na Facebooku a na YouTube )


















