Jmenuji se Denis Goll a s vrozenou diagnózou Osteo Genesis Imperfecta – vrozená lámavost kostí. jsem trvale odkázán na elektrický vozík. Svůj první jsem dostal ve svých 11 letech a byl to pro mne zázrak. Mohl jsem se bez problému pohybovat všude, kde jsem potřeboval a chtěl. Na střední škole jsme dostal nový vozík, to mi bylo 16 let. Můj druhý vozík měl spoustu nových vychytávek, Jednou z nich byl zvedací systém, který mi umožnil se lidem koukat z očí do očí. Byl to zázrak. Když jsem si pořizoval další vozík už jsem si nedovedl představit, že bych o takové usnadnění přišel. Nyní jsem ve stejné situaci. Jsem velice společenský člověk, rád chodím do přírody, za kulturou a žiji aktivní život.










