Dobrý den,
mé jméno je Jiří a předpokládám, že mě „asi“ neznáte.
V roce 2013 jsem vystudoval SPŠS v Pardubicích. Do té doby jsem byl velmi aktivní co se týká letních i zimních sportů. Převážně jsem hodně času trávil na kole. Těsně po maturitě, jsem začal kulhat na jednu nohu. Do té doby jsem tomu nedával nějakou velkou pozornost, jelikož jsem si myslel, že jsem si natáhl např. Sval na noze z důvodu velkého vytížení. Po několika týdnech mi lékaři v Pardubické nemocnici zjistili zánět míchy v celém hrudním rozsahu. V nemocnici jsem byl cca měsíc na neurologii, kde jsem dostával kapačky. Následně mě přesunuly na měsíc na rehabilitační centrum v areálu nemocnice, kde se mě snažili pomoci s rozhýbáním ztuhlého svalstva apod. Do té doby jsem se pokoušel převážně pohybovat o berlích, nicméně to bylo velmi náročné i na psychiku, jelikož jsem si nemohl nic přenést apod. Po 6 měsících trápení jsem jel do lázní Košumberk. Zde jsem byl asi 8 týdnů a zaměřili mi zde první invalidní vozík. Po propuštění z lázní jsem začal žít opět „normální život“. Za ty roky jsem již vystřídal celkem 3 invalidní vozíky.












