Vážení potencionální dárci…sbírka se týká mé osoby.mé jméno je Jana…a potřebovala bych nový kvalitní vozík..jsem tři roky po amputaci nohy a jiných zdravotních potíží a žádala jsem svého praktika aby mi napsal na pojišťovnu nový speciální s dvojitým křížem atd.tak prý nemam narok až po pěti letech ,nehledě na to že on mi ho i tak nemůže napsat…mám prý požádat specialisty…ale nikdo mi ho nechce napsat..tak mi bohužel nezbývá nic jiného než si ho koupit za hotové…takže touto cestou vás chci poprosit o třeba i symbolickou částku…moc všem předem děkuji









