Náš spolek se jmenuje Světluška – pro kočky, z.s. a jako nezisková organizace se snažíme fungovat z vlastních prostředků a z darů od vás, kteří soucítíte s opuštěnými a nechtěnými kočičkami. Nejsme příjemci žádných prostředků z veřejných rozpočtů. Část financí na provoz se snažíme zajistit sami, zejména pořádáním charitativních aukcí.










