I tak neustále hledáme, co by nám mohlo pomoci synův i rodinný život zlepšit.
Minulý rok v květnu jsme poprvé absolvovali 2měsíční intenzivní kúru v hyperbarické komoře. A zopakovali jsme ji ještě na podzim.
Matyášek si pobyt v komoře zamiloval a vždy se do ní moc těší.
Díky hyperbarické komoře se syn zklidnil, velmi se mu zlepšil oční kontakt, začal se soustředit na plnění zadaných úkolů, více se směje a zajímá o okolní svět.
Do této doby jsme měli komoru pronajatou celkem již na 7 měsíců a rozhodli jsme se, že si ji odkoupíme, abychom mohli v terapii i nadále pokračovat. Výhodou pobytu v hyperbarické komoře je, že nemá žádné negativní účinky.
K odkoupení nám chybí 83 800 Kč.