Vše začalo v únoru roku 2025, kdy se Tomáš Hykl rozhodl jít do studia Golden Hive a nahrát svůj první singl “BURNIN’ BRIDGES” – píseň o velkém životním kroku, který celý tento projekt započal.
Na tomto singlu se zúčastnili Tomášovi dobří kamarádi a kolegové muzikanti:
Vojtěch Záhora – bicí (Klára Vytisková, Elizabeth Kopecká…)
Nicolas Gatto – klávesy a produkce (NIKA, Elizabeth Kopecká…)
Vít Štaigl – kytara (Mikolas Josef, Annabelle…)
František Vaníček – trumpeta (Refew)
Adam Bednář – tenor saxofon (Celest & Charles)
David Štýs – trombon (Definitivní Ententýk)
Petra Brabencová – vokál
Vojtěch Polej – aranžmá pro dechy
Mikoláš Müller – produkce, mix a master (Dan Bárta, Prago Union…)
A tak vzniká projekt “HYKL” – kapela, kde se setkávají hudební nápady Tomáše a parta super muzikantů, kteří si ještě k tomu rozumí.















