Jsme tým šesti studentek z Multimédií VŠE a natáčíme náš první film Hvězda. Je o třech kamarádkách, dokonalosti a cestě za sebepřijetím. Rozebírá téma tlaku na výkon a krásu a komentuje nejen generaci Z, ale i její okolí. Premiéra proběhne v lednu na festivalu Multifest.
Sledujte nás na instagramu pro aktuality











