Jsme parta kamarádů (asistentů). Milujeme tábory s lidmi s Downovým syndromem či s jiným mentálním postižením. A protože je takových táborů nedostatek, rozhodli jsme se založit Humbaba, z.s. Lze si jen těžko představit, jak náročná musí být každodenní péče o dítě se zdravotním postižením. Proto jsme toho názoru, že i rodiče těchto dětí si zaslouží načerpat novou energii. Každý člověk je jedinečnou osobností, která přináší něco nového tomuto světu a této společnosti. Lidé s mentálním postižením mají v některých oblastech obtíže. My však u těchto lidí vidíme spoustu dobrých vlastností, ze kterých se můžeme učit. Tito lidé jsou naplněni velkým množstvím lásky, kterou neustále rozdávají, dále překypují optimismem a radostí z maličkostí. Nyní stojíme na rozcestí a nevíme, zda budeme mít dostatek finančních prostředků k uspořádání 5. ročníku a následných ročníků tohoto tábora. Jak je to teď se vším, podražilo nám úplně všechno. Ubytování, strava i doprava. Je to velký skok v našem rozpočtu. Bohužel systém v našem státě nám neumožňuje čerpat dotace, jelikož máme táborníky i z jiných krajů, než ve kterém je tábor pořádán. A tak jsme zcela závislí na dobrých lidech, kteří se stanou našimi sponzory.










