Letos v létě jsme ve studiu Broňka Šmida nahráli svoji čtvrtou studiovou desku. Osm autorských skladeb zaranžovaných pro akustickou kytaru, klavír a violoncello, resp. housle. Naše písničky nikam nepospíchají a vyprávějí o konkrétních chvílích v životě obyčejných lidí. Nedospalá maminka věší plínky na balkoně v sedmém patře paneláku, unavený pár se beze slov prochází po břehu zamrzlé řeky, mladý muž kráčí městem…
V písničce Revolver (podle které se bude celá nahrávka jmenovat) nám laskavě zahostovali naši velcí oblíbenci: Lucia Piussi, Jarda Svoboda, Jiří Smrž, Jakub Noha, Petr Linhart a Jaromír František Fumas Palme. Do písničky Jde dívka zase basou a lap steel kytarou přispěl Juraj Mironov.
První singl z desky je k poslechu zde: https://www.youtube.com/watch?v=SQqKhsk8D3g
Z nahrávky máme velkou radost, ale protože jsme lepší muzikanti než počtáři, nezbyly nám peníze na její dokončení. Záznam našeho letního snažení je potřeba smíchat, zmasterovat (ať už to znamená cokoliv) a hezky ošatit.
Proto jsme se rozhodli založit tuto sbírku. Věříme, že se najde dost dobrých duší, které nám s dokončením desky pomůžou. Věříme, že to má cenu.



















