Zdravím, hraju si s myšlenkou, že se podepisují petice za záchranu Hřebčína a napadlo mě zkusit vybrat peníze a odkoupit hřebčín a postavit ho zpět na nohy. Zkouším to touhle cestou .Penize jsou mocná věc .a třeba dosáhneme cílů o které stojí nejeden z nas.Risk je zisk…Já jsem koňák tělem i duší, takže kdyby se podařilo vybrat peníze a odkoupit ho už bych nikdy nedovolila, aby se prodal na takové účely za jakými byl prodán…Pojďme ukázat společně že se jen tak nevzdáme a nedáme to co patří k historii a musí Patrik k budoucnosti ❤️
A díky hřebčínu jsem propadla lásce ke koním. Není mi jedno že hřebčín vlastní někdo, kdo vlastně s koňmi nemá vůbec nic společného. Proto jsem se rozhodla oslovit Vás. Ty kterým taky není jedno, co s hřebčínem bude, ale bohužel sama na to nemám finanční kapacitu.
Předem moc děkuji všem, kdo by byl ochotný přispět byť jen malou částkou, ale počítá se vše.❤️









