Projekt ukončen:

Hračky pro děti z dětských domovů a pro všechny ostatní

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
500 000 Kč
 -
1 přispěvatel
Celkem se zapojilo
1 000 Kč
Průměrná výše příspěvku
1 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
0 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Hračky pro děti z dětských domovů a pro všechny ostatní

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
500 000 Kč
Zakladatel
Radim Tručka
Datum přidání
19. 10. 2023

Představení projektu

Dobrý den všem, předem děkuji za přečtení celého mého příspěvku. 

Příběh malého kluka, který má nemoc na kterou je velmi drahý lék již zná asi každý v celé České Republice díky médiím a všem lidem v ČR i naše rodina se částečně zapojila do této sbírky sice malou kapkou, ale všechny kapky se pak spojí v jednu velkou úžasnou věc, kterou jsme dokázali. 

Tento projekt mi vnuknul nápad, co přispívat ne jen jednorázově, ale každý měsíc nebo třeba rok, a to sumou ušetřenou za toto období. Já osobně se chci zaměřit na děti, které nemají takové štěstí jako spousta jiných dětí a jsou umístěné v dětských domovech. 

Bohužel jsem osoba, která denně chodí do práce a nemůžu přispívat tak, jak bych chtěl, mám dvě malé děti, které se narodily předčasně a jejich pomalejší vývoj ještě neumožnil manželce, aby mohla chodit do práce + hypotéka atd. spousta z vás to zná.

Zrovna moje děti si nejraději hrají se zvířátky, a to v jakékoliv podobě, bohužel všude je plno plastů a žádné krásné dřevěné hračky se zvířátky se moc nevyrábí – toto bych chtěl změnit a nabídnout všem pěkné hračky ze dřeva za dostupnou cenu. 

Dostal jsem takový nápad, že založím malou rodinou firmu, která by se jmenovala LexMax, ( naše děti se jmenují ALEX a MAX :-) )  ve které budeme vyrábět dřevěné hračky pro děti, ať už jsou to různé dřevěné kartičky se zvířaty, skládačky, puzzle atd., které budou cenově dostupné všem a z každé vydělané koruny část věnujeme na dobrou věc, a to do dětských domovů – buď formou nějaké finanční částky nebo právě vyrobenými hračkami.  Všem, kteří přispějí, předem ze srdce děkuji a o dalším postupu tohoto projektu vás budu informovat na stránkách Facebooku který jsem vytvořil zatím je prázdná ale postupně budu přidávat příspěvky – rady nápady i kritiku rád přijmu – https://www.facebook.com/profile.php?id=61552523216748

Prostě a jednoduše bych chtěl vytvářet hračky které jsou pěkné z přírodních materiálů a bezpečné pro děti :-)

Kdo za projektem stojí?

Chtěli bychom s manželkou tímto projektem podpořit dětské domovy a děti v nich + případné další sbírky které dávají smysl a alespoň nějakou naději na lepší život v České Republice a rozjet firmu která by nadále pomáhala těm kteří to potřebují.

Na co vybrané peníze použijeme?

Tyto peníze bych chtěl použít na nákup strojů které jsou k výrobě hraček potřeba (Gravírovací laser, výpočetní technika, rozjetí eshopu, stroje na opracování dřeva) a na nákup základních materiálu. V případě vybrání celé částky bych zbylé peníze použil na základní opravu výrobních prostor.

Pokud by se nevybrala cílová částka, tak peníze bych použil na nákup nějaké základní techniky a pomalu bych rozvíjel tento projekt. 

Pokud by se vybralo více než je cílová částka, tak tyto peníze bych věnoval na zlepšení života v dětských domovech dále popřípadě na nějaký další projekt který by pomáhal k lepšímu životu někoho jiného.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  19. 10. 2023 21:33

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu