10. 12. 2022 23:37
Milí přátelé a laskaví dárci,
Svatomartinská sbírka byla oficiálně ukončena minulý týden, byli jste jedním ze 100 laskavých dárců a díky vám se vybralo 87.000 Kč. Níže posílám osobní poděkování i od ředitelky olomouckého mobilního hospice Vladimíry Foukalové.
S vděčností
Pavlína Zadorožná
Poděkování
Milé dárkyně, milí dárci,
při příležitosti ukončení Svatomartinské sbírky pro mobilní hospic Nejste sami prostřednictvím platformy Donio si dovoluji jménem našeho domácího hospice vyjádřit poděkování za to, že při nás stojíte a pomáháte nám. Vaše podpora je neocenitelná, a i díky vám můžeme našim pacientům poskytovat kvalitní odbornou paliativní péči.
Díky vaší vstřícnosti můžeme pořídit nové bezpečné vozidlo pro sestřičky a pečovatelky v terénní službě, která se v těchto dnes významně rozšiřuje a my můžeme doprovázet o to víc pacientů. Olomoucká společnost Car Citon, kde vozidlo kupujeme, ho připraví k převzetí ve středu 15. 12. 2022.
S úctou,
Vladimíra Foukalová,
ředitelka mobilního hospice Nejste sami
V Olomouci, dne 10. 12. 2022