Jmenuji se Terezka, ve 3.měsících mi byla zjištěné vzácné genetické onemocnění DEND syndrom (Diabetes, Epilepsy Neonatal delivery) byla mi zjištěna cukrovka, epilepsie. Na cukrovku a epilepsii beru léky, které mi pomáhají, ale můj vývoj je velmi opožděný. V 5.letech jsem na úrovni půl ročního miminka.. Sama neumím nic, nesedím, neplazím se, nenajím se, nemluvím, neobleču se…Potřebuji 24.hodinovou péči. Chodím na 4h.denně do stacionáře, kde jsem v kolektivu s jinými dětmi, chodím cvičit do neurologického centra Arcada. 3× ročně jezdíme na Hipoterapii a ve volném čase jezdíme s mamkou, taťkou a malým bráchou na výlety, ať se někam podívám…
