Sbírka ukončena:

Hipoterapie pro Danielku

Vybráno 0 Kč 25 100 Kč
35 000 Kč
 -
2 dárci
Celkem se zapojilo
12 550 Kč
Průměrná výše daru
25 000 Kč
Nejvyšší dar
32 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Hipoterapie pro Danielku

Vybráno 0 Kč 25 100 Kč
35 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Michaela Skrivankova
Datum přidání
28. 1. 2023

Představení sbírky

Jmenuji se Danielka a finanční pomoc bych potřebovala na hipoterapii, která mi moc pomáhá nejen fyzicky, ale i psychicky.

Komu pomůžeme?

Danielka se narodila jako normální miminko, bohužel postupem času začala být hodně opožděná a bohužel se zjistilo, že nedýchala když se narodila, ale záznam o tom nebyl. Takže jako máma se starám o 10 letou holčičku, která nemluví a nechodí, nijak se sama o sebe nepostará, takže péče o ni je 24h.denně. Danielka chodí na 4 hod. do školy, je tam spokojená, chodí na rehabilitace ale ze všeho nejvíce miluje koníky, hiporehabilitaci, tam je nejšťastnější, ještě nás během dvou let čeká operace nožiček, tak doufáme že operace a hiporehabilitace ji pomohou uskutečnit její sen – a to se konečně rozběhnout.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Na hiporehabilitaci

Kdyby se nevybrala celá částka, nějak bychom to zkusili doplatit, každá korunka a pomoc se počítá a pokud by se vybralo více, nechali bychom to zase na další rok hiporehabilitaci. Takže by mohla Danielka jezdit třeba 2 roky a my bychom nemuseli žádat o fin.dary i za rok..

Moc děkujeme pokud se vybere aspoň nějaká korunka. Děkuji Danielka s rodinou

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
25 000 Kč  •  24. 2. 2023 8:41
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  15. 2. 2023 20:41

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat