Danielka se narodila jako normální miminko, bohužel postupem času začala být hodně opožděná a bohužel se zjistilo, že nedýchala když se narodila, ale záznam o tom nebyl. Takže jako máma se starám o 10 letou holčičku, která nemluví a nechodí, nijak se sama o sebe nepostará, takže péče o ni je 24h.denně. Danielka chodí na 4 hod. do školy, je tam spokojená, chodí na rehabilitace ale ze všeho nejvíce miluje koníky, hiporehabilitaci, tam je nejšťastnější, ještě nás během dvou let čeká operace nožiček, tak doufáme že operace a hiporehabilitace ji pomohou uskutečnit její sen – a to se konečně rozběhnout.
