Ve 4 měsících na běžné kontrole byl zjištěný u mojí dcery problém s vykloubením obou kyčliček. Ihned následovalo 5 týdnů v nemocnici na závěsu. Po 5 týdnech mi byl řečen verdikt operace v Motole. Ani ne za 14 dní jsme jely do Motola kde mi bylo řečeno ať s ní cvičim žabičku, ale že nemám jak jí pomoc ani ublížit. Termín operace byl stanoven hned na začátek září kdy Amálce nebylo ani 10 měsíců. Stal se poloviční zázrak a cvičením se mi povedlo jednu kyčličku uvolnit a vrátit do jamky. Drouhou nožičku jí museli ale v stehenní kosti sekat, otáčet a šroubovat. Poté měla 6 týdnů sádrovou spiku. Po sundání opět cvičení, pak lázně, zase cvičení. V březnu kontrola a termín druhé operace při které jí vyndali šrouby a nařízli sval v třísle. Po propuštění opět cvičení. Po další kontrole ihned sehnat hiporehabilitaci a chodit do bazénu a speciální botičky.
Předem všem moc děkujeme.
