Ve jménu Jasmínky bych jako její maminka chtěla poprosit o pomoc při financování speciální hiporehabilitace. Dle již absolvovaných rehabilitací víme, že velmi dobře zmírňuje stres a napětí, kterým Jasmínka trpí, také kvůli tomu, že nedokáže mluvit. Všemu ale rozumí. Lidi má ráda, ale nedokáže s nimi komunikovat. Hodně vnímá energie, proto mají koně takový zklidňující vliv. Cvičení, jízda a odpočinek na koni je neskutečně účinný nástroj na zklidnění, které pak pomáhá při učení, cvičení a dalších aktivitách. Hiporehabilitace musí být pravidelná, aby měla účinek. Jasmínka jezdí jednou týdně do hipocentra, kde terapie trvá 40minut. Nyní bychom rádi vybrali částku na 10 měsíců. Je to pro nás finančně náročné, protože jsem samoživitelka a Jasmínka má mnoho dalších potřeb. Proto žádáme o pomoc.











