Dobrý den,
jsem maminka 3,5 leté dcery Janičky, která je naše jediné dítě. Janička trpí poruchou autistického spektra, je v péči v oblasti logopedie, ergoterapie, psycholožky, rehabilitace, hiporehabilitace. Docházíme s Janičkou také do Centra terapie autismu, kde trénujeme nácvik sociálních dovedností. Veškeré terapie jsou velmi finančně nákladné. Janička se bohužel nepotýká jen s poruchou autistického spektra, ale také s narušeným vývojem jemné a hrubé motoriky. Od jejích 6-ti týdnů jsem s ní cvičila Vojtovu metodu. Janička má hypotonii, slabé svalové napětí po celém těle, ploché nožičky, oslabený střed těla – bříško a záda. Já, její maminka, jsem aktuálně na rodičovské dovolené. Požádala jsem ve své práci o možnost neplaceného volna, v rámci 4. roku věku Janičky a to z toho důvodu, abych se jí mohla plně věnovat v rámci všech terapií. Finanční prostředky do rodiny tedy přináší pouze manžel, její tatínek, bydlíme v bytě v Praze, kde jsou nájmy vysoké a hradíme velmi finančně nákladné terapie z jednoho platu.
Chtěli bychom Vás moc poprosit o finanční dar Janičce na intenzivní hiporehabilitace, které mají velmi prospěšný vliv na její pohybový i psychický vývoj a rozvoj komunikačních schopností.
Ze srdce předem děkujeme za pomoc. Se srdečným pozdravem, rodina Sukova včele s Janičkou.










