Asi všichni bychom si pro sebe a své blízké přáli umírat doma, a ne v nemocnici. Tito lidé http://www.domacihospictrebic.cz/cze/ v rámci ročního pilotního programu pro ČR dokázali, že zemřít doma je možné – v kruhu blízkých a za skvělé lékařské péče. Moc si práce třebíčského hospice vážíme, a proto jsme vyslyšeli jejich prosbu. Tamní sestřičky a pečovatelky nutně potřebovaly mobilní zvedák, který zdůstojní manipulaci s pacienty a ušetří dřinu zdravotníkům.










