Jsme parta kluků z malé vesnice, kterou baví požární útok. Trénujeme, jezdíme na závody a snažíme se pořád zlepšovat.
Momentálně ale nemáme vlastní vybavení – stroj i další věci si půjčujeme od okolních sborů. Jsme za to rádi, ale do budoucna bychom chtěli fungovat víc samostatně a mít vlastní stříkačku na tréninky i závody.
Proto jsme se rozhodli založit tento projekt. Každý příspěvek nám pomůže přiblížit se k vlastnímu stroji.
Pokud by nás někdo chtěl podpořit větší částkou, rádi jako poděkování umístíme jeho jméno (nebo název firmy) na naši mašinu.
Děkujeme všem co nás podpoří🧯











