Patrik byl od narození zdravé miminko, veškeré kontroly byly podle doktorky v pořádku ale v 1.roce byl syn Patrik po úporném opakovaném prošení matky poslán na neurologii kde se zjistilo podezření na DMO. Matka už rok čeká na magnetickou rezonanci která bude nakonec teď v květnu. Dítě chodí na rehabilitace Vojtovy metody a matka s ním cvičí doma. Jak už jsem psala, pohyb má však velice omezený. Ráno se s matkou vzbudí pomazlit se matka ho přenese do jídelní židličky kde ho nakrmí a pak ho položí na zem si hrát, jelikož má Patrik špatnou motoriku a houpe se v sedu tak matka musí být v nepřežitelné pozornosti, aby se někde nebouchl, po chvíli hraní však začne pláč protože chce být na matčiných rukách a ta ho nosí v podstatě až do oběda(vaří s ním)poté syna uspí a v mezičase uklízí po 1h30min cca se Patrik budí a chce oběť na ruky, matka mu dá najíst a znovu se opakuje koloběh hraní a nošení na rukách.
