Přátelé, jdu vás upřímně požádat o pomoc. 20. 2. jsme byli se psy na běžném očkování. Druhý den začal Gucci kulhat na zadní nohu a další den odmítal vstát. První diagnóza o přetrženém kolenním vazu se nepotvrdila a hůř: Gucci upadl do naprosté apatie, přestal žrát a ulevoval si pod sebe. Přes veškerou snahu ze strany veterináře se jeho stav horšil a během 10 dnů byla ze 70 kg psa troska vážící 49 kg, kterou jsme na kliniku odnesli v dece. Jakýkoliv pohyb zjevně provázely nesmírné bolesti. Po devítidenní hospitalizaci se sice postavil na nohy, ale stav se nelepšil. Dokonce za týden po návratu domů se situace zdála natolik vážná, že jsem ho málem ztratila, kdy i veterinář začal pochybovat, že má jeho stav řešení. Gucci je ale bojovník a byť s „pláčem“, bojoval. V současné době ho vozíme jednou týdně na kontroly, je kost a kůže (viz foto – aktuální stav), stále kulhá, momentálně na přední nohu, chůze je pro něj zjevně bolestivá. Měsíc a půl byl pouze na hovězím mase, což byly další nemalé výdaje, ale potřeboval nabrat svalovinu. Přesto, že dostával cca 2–3kg denně, přibral do dnešního dne 1,5kg. Každopádně je na steroidech a bude to běh na dlouhou trať. Upřímně prosím o pomoc. Jsem na platby sama a každý pejskař ví, co to dnes obnáší. V tuto chvíli už léčba stála cca 30 tis. a už mám na klinice cca 1,5 měsíce otevřený účet a prostě to už dál neutáhnu a částky, která mě čeká, se skutečně obávám. Prosím, pomozte Guccimu, aby se dopracoval zase k normálnímu životu.











