Jsme zaměstnanci kebabu na Opavské ulici, která byla zničena povodní, bohužel nebyla pojištěna. Rádi bychom tímto projektem pomohli přispět na obnovu provozu a zařízení. Pomozte nám dát zpět provozovnu do původního stavu, aby se majitelé ale i zákazníci cítili u nás opět příjemně.











