Sbírka bude použita na pravidelné fyzioterapie (alespoň 6× měsíčně) a hipoterapie pro moji dceru Adélku. Na tyto terapie chodí již od narození a doposud jsme vše hradili z vlastních zdrojů. Adélka je dítě s Downovým syndromem, k tomuto syndromu jsou přidruženy další diagnózy. U Adélky zejména výrazná hypotonie (oslabené svalstvo, špatné držení těla, zborcená klenba a výrazně vbočené kotníky, vbočené palce) a hypermobilita, proto je pro ni velmi důležité pravidelně docházet na fyzioterapie a také alespoň 2× do roka absolvovat týdenní hiporehabilitační pobyt.










