Sbírka by měla pomoct s uhrazením Logopedicko-hiporehabilitační pobyt ve stáji HORTICON. Jako rodina se snažíme financovat vše možné, ale takovouhle částku nejsme momentálně schopni dát do kupy. Vzhledem k tomu že žijeme jen z jednoho platu. Protože máme i ostatní děti s handicapem a já jako maminka jsem osoba pečující. S Floriánkem intenzivně pracujeme 2× ročně jezdíme do lázní, Intenzivně se věnujeme logopedii, ergoterapii. Zajištujeme a finabcujeme intenzivní hiporehabilitační víkendy. Teď je nejpřednější Floriánka co nejvíce připravit na první třídu a tady k tomu by právě tento pobyt i tady ta sbírka pomohla.











