Jsme parta osmi flétnistek a říkáme si Filimbi. Působíme na Základní umělecké škole Marie Podvalové v Praze 9 – Čakovicích.
Viděli jste někdy tolik různých příčných fléten pohromadě? A ještě k tomu bez dirigenta? Takové seskupení jen tak někde nepotkáte. Už tři roky sbíráme zkušenosti na různých koncertech a mimo jiné jsme získaly první cenu na celostátní soutěži.
Tento rok jsme se rozhodly přijmout novou výzvu – soutěžní festival ve Florencii. Nejen že bychom rády nasbíraly nové zkušenosti a reprezentovaly Česko, ale chceme také ukázat náš talent a úsilí, které za tím vším stojí.
Bez vaší pomoci se tam ale nedostaneme.












