Dobrý den,
žádám o finanční pomoc 8 000 Kč na jídlo a hygienu do konce března 2026. Mám finanční nedostatek kvůli zdražení nájmu od září a dostatečně zvýšený příspěvek na bydlení dostanu až začátkem května! Příspěvek na bydlení pobírám dlouhodobě kvůli zdravotnímu a sociálnímu znevýhodnění. Po rodičích jsem nic nezdědil. Jsem OZP 1. stupně a pracuji na částečný úvazek ve vrátnici se základním vzděláním v Praze.









